Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Mistrovství republiky 2021

Dnes začíná jubilejní 40. Mistrovství republiky SZBK ČR záchranných psů. Pořadatelem letošního mistrovství je z pověření prezídia SZBK ČR Jihomoravská ZBK, která pod vedením ředitele mistrovství pana Miloše Mazálka skýtá tu nejvyšší známku profesionality.

Datum: 15.10.2021 | Zhlédnuto: 1211x


www.zachranari.cz/mistrovstvi2021

Vážení účastníci 40. Mistrovství republiky záchranných psů SZBK ČR, z.s., vážení hosté.

Vítejte na tomto jubilejním mistrovství ČR, které je vizitkou dlouholeté činnosti Svazu záchranných brigád kynologů ČR. Pořadatelem letošního mistrovství je z pověření prezídia SZBK ČR Jihomoravská ZBK, která pod vedením ředitele mistrovství pana Miloše Mazálka skýtá tu nejvyšší známku profesionality. Mistrovství se uskuteční v areálu Autokempu Apollo, kde bude zázemí a kynologickém areálu „Trenažer IZS Poštorná“, kde bude část speciálních cviků. Trenažer IZS Poštorná byl vybudován za obrovského úsilí členů Jihomoravské brigády, za což jim patří veliké poděkování.

Mistrovství budou posuzovat jedni z nejlepších rozhodčích SZBK ČR a to Ms.Zdeněk Čmejrek, jako hlavní rozhodčí, dále Ms.Bc. Petr Katrev a Ms.Michal Svoboda, kteří jsou zárukou kvalitního a profesionálního posuzování.

Je tedy na vás, na psovodech, kteří jste prošli kvalifikacemi a byli nominováni na toto jubilejní mistrovství, aby jste odvedli co možno nejlepší výkony a dokázali tak, že úroveň cvičenosti záchranných psů SZBK ČR má stoupající tendenci.

Závěrem by jsem chtěl poděkovat všem, kteří se na zajištění mistrovství podíleli, rozhodčím popřát pohodové posuzování a psovodům dobrý los a kvalitní výsledky.

S pozdravem a úctou

Ms.Bc.Vilém Babička
Prezident SZBK ČR, z.s.

Online přenost naleznete na stránce:

www.zachranari.cz/mistrovstvi2021


    Nový termín 19.3.2022
    Vážení kolegové, z důvodu covidové situace byl dnes rozhodnutím pléna přesunut termín konání školení k novele zkušebního řádu na již dříve avizovaný náhradní termín 18.-20.3.2022.
    22.1.2022 21:49