Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Plán akcí SZBK ČR

Plán činnosti svazu je koncipován tak, aby obsáhl celou šíři vycvičenosti záchranných psů. Základní část si sestavují brigády samy, vyšší stupně a celostátní soutěže jsou naplánovány prezidiem.

Název AKCE Termín Místo Propozice Rozhodčí Pořadatel
Školení rozhodčích SZBK ČR (12) Ne - 9.1.2022 - 09:00
Praha Kunratice Dlouhá Lucie SZBK ČR
Zkoušky ZLP1 (5) So - 5.2.2022 - 09:00
Spáleniště ZLP1 Čmejrek Zdeněk 10 ZBK
Zkoušky ZLP-C1 (3) St - 23.2.2022 - 12:00
Spáleniště ZLP-C1 Machulková Jarmila 06 ZBK
Zkoušky IPOR (5) So - 19.3.2022 - 09:00
Blahuňov RH-FL ARH-FL V Svoboda Michal 06 ZBK
Školení ke zkušebnímu řadu SZBK (30) So - 19.3.2022 - 09:30
Ne - 20.3.2022
výcviková základna Spáleniště SZBK ČR
Zkoušky ZZZ (6) Ne - 27.3.2022 - 09:00
Kunratice ZZZ-plochaZZZ-stopa Machulková Jarmila 01 ZBK
Pohár výcvikářů (7) So - 2.4.2022 - 09:00
Ne - 3.4.2022
Poštorná - Boří les ZZP2 Klemšová EvaStaňková Kateřina 11 ZBK
Zkoušky IPOR (4) So - 2.4.2022 - 09:00
Londonka RH-T ARH-T VRH-FL ARH-FL VRH-MT V Sedlák Daniel 13 ZBK
Zkoušky IPOR (12) Ne - 3.4.2022 - 09:00
Kunratice RH-FL BRH-FL ARH-FL VRH-F ARH-F V Sedlák Daniel 01 ZBK
Soustředění pro praxi - plochy Pá - 8.4.2022 - 09:00
Ne - 10.4.2022
Ondřejov u Mladotic VK SZBK
Terénní přebor (8) So - 9.4.2022 - 09:00
Ne - 10.4.2022
Obalovna ZTV2 Katrevová IvetaKatrev Petr 10 ZBK
Zkoušky ZZZ (6) So - 9.4.2022 - 09:00
Hradec Králové ZZZ-plochaZZZ-stopa Knolová Lenka 08 ZBK
Český pohár ZZP3 / Memoriál Petra Staňka (CACT) (10) So - 23.4.2022 - 09:00
Spáleniště ZZP3 Dlouhá LucieSvoboda MichalKatrevová Iveta 03 ZBK
Zkoušky ZTV2 (6) So - 23.4.2022 - 14:00
Ne - 24.4.2022
Kunratice ZTV2 Labíková Edita 01 ZBK
Zkoušky ZZZ, ZTV1, ZZP1 (6) Ne - 24.4.2022 - 09:00
Chomutov ZTV1ZZP1ZZZ-stopaZZZ-plocha Machulková Jarmila 06 ZBK
Prověrka praktického nasazení - SUTINY (7) Pá - 29.4.2022 - 09:00
Ne - 1.5.2022
Ralsko - Mimoň PPN-S Staňková Kateřina VK SZBK
Zkoušky IPOR (7) So - 30.4.2022 - 09:00
Chomutov - Březenecká / Chbany RH-T ARH-T VRH-FL A/NRH-FL ARH-FL V Katrevová Iveta 06 ZBK
Zkoušky IPOR (10) So - 30.4.2022 - 09:00
Břeclav RH-T ARH-T VRH-FL BRH-FL ARH-FL VRH-F BRH-F ARH-F V Šabacký Pavel 11 ZBK
Zkoušky ZZZ, ZTV 1 (6) So - 30.4.2022 - 09:00
Bystříčka - Zašová ZTV1ZZZ-stopaZZZ-plocha Svoboda Pavel 14 ZBK
Zkoušky ZZZ, ZZP1 (6) Ne - 1.5.2022 - 09:00
Sušice ZZP1ZZZ-plochaZZZ-stopa Katrev Petr 04 ZBK
Zkoušky ZZZ (6) Čt - 5.5.2022 - 09:00
Kynologický klub Telč ZZZ-plochaZZZ-stopa Svoboda Michal 10 ZBK
Zkoušky ZZZ, ZTV1 (6) So - 7.5.2022 - 09:00
Tovačov ZTV1ZZZ-stopaZZZ-plocha Svoboda Pavel 12 ZBK
Zkoušky ZTVC-1 (4) So - 7.5.2022 - 14:00
Kunratice ZTV-C1 Čmejrek Zdeněk 01 ZBK
Zkoušky ZZZ, ZTV1 (6) Ne - 8.5.2022 - 00:00
Tovačov ZTV1ZZZ-plochaZZZ-stopa Svoboda Pavel 12 ZBK
Zkoušky ZZZ, ZTV1, ZZS1 (13) Ne - 8.5.2022 - 09:00
Kunratice ZTV1ZZS1ZZZ-plochaZZZ-stopa Knolová LenkaDlouhá Lucie 01 ZBK
Bohemia Cup 2022 (CACT) (15) So - 14.5.2022 - 09:00
Ne - 15.5.2022
Londonka RH-T BRH-FL BRH-F B Sedlák DanielFoltynová Pavla SZBK
Prověrka praktického nasazení - PLOCHY (6) St - 18.5.2022 - 09:00
Ne - 22.5.2022
Červená Řečice PPN-P Dlouhá LucieTroller Pavel VK SZBK
Zkoušky IPOR (9) Út - 24.5.2022 - 09:00
Spáleniště RH-T ARH-T VRH-T A/N Troller Pavel 12 ZBK
Pohár prezidenta SZBK ČR / Memoriál Ms. Vladimíra Kuchty (CACT) (7) So - 28.5.2022 - 09:00
Chomutov - Březenecká ZZP3 Dlouhá LucieTroller Pavel 06 ZBK
Zkoušky ZZZ (6) So - 28.5.2022 - 09:00
Netolice ZZZ-plochaZZZ-stopa Katrevová Iveta 03 ZBK
Zkoušky ZZZ, ZTV1, ZZP1 (6) So - 28.5.2022 - 09:00
Břeclav ZTV1ZZP1ZZZ-stopaZZZ-plocha Svoboda Pavel 11 ZBK
Zkoušky ZZZ (6) So - 4.6.2022 - 09:00
Hejnice ZZZ-plochaZZZ-stopa Dlouhá Lucie 07 ZBK
Pohár plemen So - 4.6.2022 - 09:00
Poštorná - Boří les ZTV1ZZP1 Babička VilémStaňková KateřinaSvoboda Pavel 11 ZBK
Zkoušky ZZZ, ZTV 1 (6) Ne - 5.6.2022 - 09:00
Karlovy Vary - Stará Role ZTV1ZZZ-plochaZZZ-stopa Machová Šárka 05 ZBK
Terénní závod (6) So - 11.6.2022 - 09:00
Bystříčka - Zašová ZTV1 Svoboda Pavel 14 ZBK
Zkoušky ZZP 2 (4) So - 11.6.2022 - 14:00
Chomutov - Březenecká / Chbany ZZP2 Staňková Kateřina 06 ZBK
Zkoušky IPO-R (15) Čt - 23.6.2022 - 09:00
Londonka RH-T BRH-T ARH-T VRH-FL BRH-FL ARH-FL VRH-F ARH-F V Sedlák DanielSedlák Jaroslav 08 ZBK
Zkoušky IPOR (8) Pá - 1.7.2022 - 09:00
Spáleniště RH-W ARH-W VRH-T ARH-T VRH-FL BRH-FL ARH-FL VRH-F ARH-F V Knolová Lenka 01 ZBK
Zkoušky IPOR (15) Út - 5.7.2022 - 09:00
Londonka RH-T BRH-T ARH-T VRH-FL BRH-T B/NRH-T A/NRH-FL ARH-T V/NRH-FL V Sedlák Jaroslav 13 ZBK
Zkoušky ZTVC (5) Pá - 8.7.2022 - 14:00
Spáleniště ZTV-C2ZTV-C1 Klemšová Eva 01 ZBK
Vodní pohár Nechranice 2022 (11) So - 16.7.2022 - 09:00
Nechranice ZVP2ZVP1 Machová ŠárkaTroller Pavel 06 ZBK
Zkoušky ZTV2 (5) Po - 25.7.2022 - 14:00
Spáleniště ZTV2 Labíková Edita 03 ZBK
Český pohár ZVP 3 (CACT) (5) So - 30.7.2022 - 09:00
Kyjský rybník, Praha ZVP3ZVP2 Dlouhá Lucie 01 ZBK
Zkoušky ZTV2 (5) Út - 2.8.2022 - 14:00
Spáleniště ZTV2 Čmejrek Zdeněk 11 ZBK
Zkoušky IPOR (7) Pá - 12.8.2022 - 09:00
Londonka RH-T ARH-T VRH-FL ARH-FL A/NRH-T A/NRH-FL VRH-MT VRH-F V Svoboda Michal K9
Prověrky praktického nasazení - sutiny / advanced (3) Pá - 12.8.2022 - 19:30
Spáleniště PPN-S Dlouhá Lucie VK SZBK ČR
Zkoušky ZZZ (4) So - 13.8.2022 - 09:00
Londonka ZZZ-plochaZZZ-stopa Svoboda Michal 10 ZBK
MS FCI jednotlivců 2022 (6) St - 17.8.2022 - 09:00
Ne - 21.8.2022
Provaglio RH-T BRH-FL BRH-F B
Český pohár ZTV3 (CACT) (6) So - 20.8.2022 - 09:00
Praha ZTV3 Svoboda MichalLabíková Edita 01 ZBK
Zkoušky IPOR (13) St - 24.8.2022 - 09:00
Spáleniště RH-T ARH-T VRH-FL V Troller Pavel 07 ZBK
Zkoušky IPOR (8) Pá - 26.8.2022 - 09:00
Hracholusky RH-W A/NRH-W BRH-W ARH-W V Svoboda Michal 08 ZBK
Zkoušky ZZZ (6) Ne - 28.8.2022 - 09:00
Nemošice u Pardubic ZZZ-stopaZZZ-plocha Klemšová Eva 09 ZBK
Sutinový přebor (6) So - 3.9.2022 - 09:00
Ne - 4.9.2022
Spáleniště ZZP2 Staňková Kateřina 03 ZBK
Zkoušky ZZZ, ZTV1, ZZP1 (6) So - 3.9.2022 - 09:00
Břeclav ZTV1ZZP1ZZZ-stopaZZZ-plocha Svoboda Pavel 11 ZBK
Zkoušky IPOR (10) Út - 6.9.2022 - 09:00
Spáleniště RH-T BRH-T ARH-T VRH-T B/NRH-FL ARH-T A/NRH-FL V Sedlák Daniel 13 ZBK
Zkoušky ZZZ, ZTV1 (6) So - 10.9.2022 - 09:00
KK Tovačov ZTV1ZZZ-stopaZZZ-plocha Svoboda Pavel 12 ZBK
Zkoušky ZVP1,ZVP2 (6) So - 10.9.2022 - 09:00
Soutok ZVP2ZVP1 Katrev Petr 01 ZBK
Zkoušky ZZZ, ZZP1 (7) Ne - 11.9.2022 - 09:00
Kunratice ZZP1ZZZ-plocha Svoboda Michal 01 ZBK
Mistrovství IRO 2022 (1) Čt - 15.9.2022 - 09:00
Ne - 18.9.2022
RH-T B
Zkoušky ZZP1 (4) Čt - 15.9.2022 - 09:00
Spáleniště ZZP1 Čmejrek Zdeněk 14 ZBK
Zkoušky IPOR (6) Čt - 15.9.2022 - 09:00
Londonka RH-T BRH-T ARH-T VRH-FL BRH-FL ARH-FL V Sedlák Jaroslav
Sutinový pohár ZZP3 / výběrový závod na MR (CACT) (11) So - 17.9.2022 - 09:00
Mimoň - Ralsko ZZP3 Čmejrek ZdeněkKlemšová Eva ZBK 02 + ZBK 08 + ZBK 09
Zkoušky ZZS1 (3) Ne - 18.9.2022 - 09:00
Krásná Hora nad Vltavou ZZS1 Troller Pavel 03 ZBK
Zkoušky ZZZ, ZTV1 (6) So - 24.9.2022 - 09:00
KK Tovačov ZTV1ZZZ-stopaZZZ-plocha Svoboda Pavel 12 ZBK
Pohár města Hluboká (10) St - 28.9.2022 - 08:00
Hluboká nad Vltavou ZZP1 Čmejrek ZdeněkStaňková Kateřina 03 ZBK
Soustředění pro praxi - plochy Pá - 30.9.2022 - 09:00
Ne - 2.10.2022
VK SZBK
Zkoušky ZTV2 (5) So - 1.10.2022 - 09:00
Kunratice ZTV2 Knolová Lenka 01 ZBK
Mistrovství SZBK ČR (CACT) (14) Pá - 7.10.2022 - 17:00
Ne - 9.10.2022
Praha ZZP3 Čmejrek ZdeněkSvoboda MichalSvoboda Pavel 01 ZBK
Zkoušky ZVP 1 (6) So - 8.10.2022 - 09:00
KK Tovačov ZVP1 Katrevová Iveta 12 ZBK
Zkoušky ZTV 2 (4) So - 8.10.2022 - 14:00
Karlovy Vary - Stará role ZTV2 Machová Šárka 05 ZBK
Zkoušky ZZP1, ZTV1 (6) Pá - 14.10.2022 - 00:00
Břeclav ZTV1ZZP1 Labíková EditaSvoboda Pavel 12 ZBK
Soustředění pro figuranty PPN-P 2022 Pá - 14.10.2022 - 09:00
Ne - 16.10.2022
Pelhřimov Obalovna VK SZBK ČR
Zkoušky IPOR (11) Ne - 16.10.2022 - 09:00
Kunratice RH-FL BRH-F B/NRH-FL B/NRH-F A/NRH-FL A/NRH-FL ARH-FL VRH-F V/NRH-FL V/NRH-F ARH-F V Foltynová Pavla 01 ZBK
Zkoušky ZZZ (5) Ne - 16.10.2022 - 09:00
Sušice ZZZ-plocha Troller Pavel 04 ZBK
Český pohár ZZS (CACT) (8) So - 22.10.2022 - 09:00
Ne - 23.10.2022
Chlum u Hradce Králové ZZS3ZZS2ZZS1 Dlouhá LucieLabíková Edita 09 ZBK
Zkoušky ZTV 1 (6) So - 22.10.2022 - 09:00
Spáleniště ZTV1 Machová Šárka 03 ZBK
Zkoušky ZVPC (4) So - 22.10.2022 - 09:00
Praha ZVP-C1ZVP-C2 Svoboda Michal 01 ZBK
Terénní pohár ZTV3 (CACT) (5) Pá - 28.10.2022 - 09:00
Chomutov ZTV3 Troller PavelKnolová Lenka 06 ZBK
Zkoušky ZZZ (6) Pá - 28.10.2022 - 09:00
Kynologický klub Telč ZZZ-plochaZZZ-stopa Staňková Kateřina 10 ZBK
Výroční Memoriál Oldy Dvoroka - Praktický závod záchranných psů 2022 Pá - 28.10.2022 - 18:00
Ne - 30.10.2022
Jestřabí, ev. č. 99, 768 41 Rusava 13 ZBK
Zkoušky ZZZ, ZTV1, ZZS1 (8) So - 5.11.2022 - 09:00
Chomutov ZZS1ZTV1ZZZ-stopaZZZ-plocha Machová Šárka 06 ZBK
Zkoušky ZZZ, ZZP 1 (9) St - 9.11.2022 - 09:00
Spáleniště ZZP1ZZZ-plocha Troller PavelStaňková Kateřina 03 ZBK
Zkoušky ZZZ, ZTV1 (7) So - 12.11.2022 - 09:00
Chomutov ZTV1ZZZ-plocha Knolová Lenka 06 ZBK
Cadaver přebor (2) So - 19.11.2022 - 09:00
Spáleniště ZTV-C2ZZP-C2 Dlouhá Lucie 03 ZBK
Školení rozhodčích SZBK ČR So - 19.11.2022 - 16:00
Ne - 20.11.2022
Spáleniště Dlouhá Lucie VK SZBK ČR