Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Název AKCE Termín Místo Propozice Rozhodčí Pořadatel
Zkoušky IPO-R (10) Čt - 7.3.2024 - 09:00
Spáleniště RH-T BRH-T ARH-T VRH-FL VRH-T V/NRH-FL V/N Knolová Lenka 06 ZBK
Školení rozhodčích SZBK + školení výcvikářů ZBK (31) Pá - 15.3.2024 - 18:00
Ne - 17.3.2024
Spáleniště Dlouhá Lucie VK SZBK ČR
Zkoušky ZZZ (7) So - 23.3.2024 - 09:00
Kunratice ZZZ-plochaZZZ-stopa Labíková Edita 01 ZBK
Zkoušky ZTV-C1, C2 (6) Ne - 24.3.2024 - 09:00
Kunratice ZTV-C2ZTV-C1 Dlouhá Lucie 01 ZBK
Zkoušky ZZZ, ZTV 1 (13) So - 6.4.2024 - 09:00
KK Tovačov ZTV1ZZZ-stopaZZZ-plocha Labíková EditaPolák Radek 12 ZBK
Zkoušky ZTV2 (4) So - 6.4.2024 - 09:00
Kunratice ZTV2 Katrevová Iveta 01 ZBK
Zkoušky IPOR (8) Ne - 7.4.2024 - 09:00
Smiřice RH-FL BRH-FL B/NRH-FL A/NRH-F A/NRH-FL ARH-FL V/NRH-FL VRH-F V/NRH-F ARH-MT ARH-F VRH-MT V Šabacký Pavel 02 ZBK
Zkoušky IPOR (9) So - 13.4.2024 - 09:00
Bystřička - Zašová RH-FL VRH-FL V/N Katrev Petr 14 ZBK
Zkoušky IPO-R (12) So - 20.4.2024 - 09:00
Chomutov - Březenecká RH-FL BRH-FL ARH-F V/NRH-FL VRH-FL V/NRH-F BRH-F ARH-F V Ionescu Liviu 06 ZBK
Sutinový přebor ZZP 2 (10) So - 20.4.2024 - 09:00
Spáleniště ZZP2 Klemšová EvaHrkalová Kateřina 03 ZBK
Zkoušky IPO-R (14) Ne - 21.4.2024 - 09:00
Chomutov - Březenecká / Chbany RH-T BRH-T ARH-T VRH-T A/N Ionescu LiviuKnolová Lenka 06 ZBK
Zkoušky IPOR (12) Ne - 21.4.2024 - 09:00
Kunratice RH-FL B/NRH-FL BRH-FL ARH-FL A/NRH-F A/NRH-FL V/NRH-FL VRH-F V/NRH-F ARH-F VRH-MT V Foltynová Pavla 01 ZBK
Závod o ZLATÝ KAHAN dle ZZP1 (13) So - 27.4.2024 - 09:00
Centrumka ZZP1 Machulková JarmilaKnolová Lenka 06 ZBK
Zkoušky IPOR (9) Ne - 28.4.2024 - 09:00
Roztoky u Křivoklátu RH-F A/NRH-F V/NRH-F ARH-F V Knolová Lenka 03 ZBK
Zkoušky IPOR (7) Út - 30.4.2024 - 09:00
Spáleniště RH-T BRH-T ARH-T VRH-F B/NRH-FL B/NRH-T B/NRH-FL BRH-F A/NRH-FL A/NRH-T A/NRH-FL ARH-FL VRH-F V/NRH-FL V/NRH-T V/NRH-F BRH-F ARH-F V Svoboda Michal 12 ZBK
Zkoušky ZZZ (11) St - 1.5.2024 - 09:00
Kunratice ZZZ-plochaZZZ-stopa Hrkalová KateřinaMašková Poslušná Radka 01 ZBK
Zkoušky ZZZ, ZZP 1 (8) So - 4.5.2024 - 09:00
Chomutov - Březenecká ZZP1ZZZ-stopaZZZ-plocha Mašková Poslušná Radka 06 ZBK
Zkoušky ZZZ, ZTV 1 (12) Ne - 5.5.2024 - 09:00
Chomutov - Březenecká ZTV1ZZZ-stopaZZZ-plocha Machulková JarmilaKnolová Lenka 06 ZBK
Prověrka praktického nasazení - plochy (8) St - 8.5.2024 - 12:00
Ne - 12.5.2024
Spáleniště PPN-P Troller Pavel VK SZBK ČR
Soustředění SZBK pro praxi - plochy Pá - 17.5.2024 - 09:00
So - 18.5.2024
Náměšť nad Oslavou VK SZBK ČR
Zkoušky IPOR (10) So - 18.5.2024 - 09:00
Břeclav RH-T BRH-T ARH-T VRH-FL BRH-FL ARH-FL VRH-F ARH-F V Foltynová Pavla 11 ZBK
Zkoušky ZZZ, ZTV1 (6) So - 25.5.2024 - 09:00
Hejnice ZTV1ZZZ-stopaZZZ-plocha Katrev Petr 07 ZBK
Zkoušky ZVP-C1, ZVP-C2 (5) Ne - 26.5.2024 - 09:00
Praha ZVP-C2ZVP-C1 Svoboda Michal 01 ZBK
Pohár prezidenta SZBK ČR - Memoriál Ms.V.Kuchty (CACT) (10) So - 1.6.2024 - 09:00
Chomutov ZZP3 Dlouhá LucieSvoboda Michal 06 ZBK
Zkoušky ZZZ, ZTV1 (7) Ne - 2.6.2024 - 09:00
Brno KK Zetor ZTV1ZZZ-stopaZZZ-plocha Polák Radek 11 ZBK
Zkoušky IPOR (12) Po - 3.6.2024 - 09:00
Spáleniště RH-T BRH-T ARH-T VRH-FL BRH-FL B/NRH-T B/NRH-T A/NRH-FL A/NRH-FL ARH-T V/NRH-FL V/NRH-FL V Sedlák Jaroslav 07 ZBK
MS FCI jednotlivců St - 12.6.2024 - 09:00
Ne - 16.6.2024
Banská Bystrica / Martin /Slovakia RH-T BRH-FL BRH-F B FCI
Pohár plemen (39) So - 15.6.2024 - 09:00
Praha - Kunratice ZZP1ZTV1 Mašková Poslušná RadkaMachulková JarmilaKatrev Petr 01 ZBK
Zkoušky ZZZ, ZZP 1 (7) So - 15.6.2024 - 09:00
Spáleniště ZZP1ZZZ-plocha Šmídová Jana 09 ZBK
Memoriál Oldy Dvoroka - praktický závod Pá - 21.6.2024 - 09:00
Ne - 23.6.2024
Vítkov - Kružberk 13 ZBK
Zkoušky IPOR (11) So - 29.6.2024 - 09:00
Spáleniště RH-T ARH-T VRH-FL A/NRH-T A/NRH-FL ARH-FL V/NRH-T V/NRH-FL V Troller Pavel 10 ZBK
Sutinový přebor ZZP 2 (9) So - 6.7.2024 - 09:00
Ne - 7.7.2024
Spáleniště ZZP2 Dlouhá Lucie 01 ZBK
Vodní pohár Nechranice (8) So - 6.7.2024 - 09:00
Nechranice ZVP2ZVP1 Machová Šárka 06 ZBK
Zkoušky IPOR (13) Po - 8.7.2024 - 09:00
Spáleniště RH-W ARH-W VRH-T BRH-T ARH-T V Šabacký Pavel 01 ZBK
Zkoušky ZVP 1, ZVP 2 (11) Pá - 12.7.2024 - 09:00
Spáleniště ZVP2ZVP1 Mašková Poslušná RadkaDlouhá Lucie 01 ZBK
Zkoušky ZVP-C 1, ZVP-C2 (6) So - 13.7.2024 - 09:00
Spáleniště ZVP-C1ZVP-C2 Knolová Lenka 01 ZBK
Český pohár vodních prací (CACT) (6) So - 27.7.2024 - 09:00
Plzeň ZVP3 Mašková Poslušná Radka 04 ZBK
Zkoušky ZZZ, ZTV1, ZZP1 (3) Po - 29.7.2024 - 09:00
Spáleniště ZTV1ZZP1ZZZ-plochaZZZ-stopa Klemšová Eva 03 ZBK
Zkoušky ZZP 1, ZTV 1 Út - 20.8.2024 - 09:00
Spáleniště ZTV1ZZP1 Šmídová Jana 14 ZBK
Prověrky praktického nasazení - sutiny (8) Pá - 23.8.2024 - 14:00
Ne - 25.8.2024
Výcvikové středisko SZBK - Chbany PPN-S Dlouhá Lucie VK SZBK ČR
Prověrka praktického nasazení - plochy (7) St - 28.8.2024 - 12:00
Ne - 1.9.2024
Moldava PPN-P Dlouhá Lucie VK SZBK ČR
MS IRO St - 4.9.2024 - 09:00
Ne - 8.9.2024
Vantaa / FINLAND RH-T BRH-FL BRH-F B IRO
Cadaver přebor (3) So - 7.9.2024 - 09:00
Praha - Kunratice ZZP-C2ZTV-C1ZTV-C2ZZP-C1 Dlouhá Lucie 01 ZBK
Euro Cup RH-W (5) So - 14.9.2024 - 09:00
Hracholusky RH-W BRH-W ARH-W V Šabacký PavelSvoboda Michal 08 ZBK
Český pohár ZZP 3 / Memoriál P.Staňka (CACT) (8) So - 14.9.2024 - 09:00
Spáleniště ZZP3 Troller PavelŠmídová Jana 03 ZBK
Terénní přebor ZTV 2 (7) So - 21.9.2024 - 09:00
Bystřička - Zašová ZTV2 Katrev PetrKatrevová Iveta 14 ZBK
Pohár města Hluboká (10) So - 28.9.2024 - 09:00
Hluboká nad Vltavou ZZP1 Troller PavelLabíková Edita 03 ZBK
Mistrovství záchranných psů SZBK ČR 2024 (CACT) Pá - 4.10.2024 - 15:00
Ne - 6.10.2024
IZS Poštorná - Boří les ZZPMR Klemšová EvaKatrevová IvetaSedlák Daniel 11 ZBK
Zkoušky ZZZ (6) So - 5.10.2024 - 09:00
Hradec Králové ZKO Nový Hradec ZZZ-plochaZZZ-stopa Knolová Lenka 08 ZBK
Zkoušky IPOR (10) So - 5.10.2024 - 09:00
Stráž pod Ralskem-ZKO 420 RH-T BRH-T ARH-T VRH-T B/NRH-T A/NRH-FL ARH-FL A/NRH-FL V/NRH-FL VRH-T V/N Sedlák Jaroslav 07 ZBK
Český pohár v záchranném stopování - Memoriál Hany a Jirky Večeřových (CACT) (13) So - 12.10.2024 - 09:00
Ne - 13.10.2024
Pardubický kraj ZZS3ZZS2ZZS1 Labíková EditaStaňková Kateřina 09 ZBK
Pohár Jizerských hor (28) So - 19.10.2024 - 08:00
Jizerské hory - místo bude upřesněno 07 ZBK
Zkoušky ZZZ, ZTV1 (7) So - 19.10.2024 - 09:00
Tovačov ZTV1ZZZ-stopaZZZ-plocha Polák Radek 12 ZBK
Český pohár ZTV 3 (CACT) (2) So - 26.10.2024 - 09:00
Chomutov ZTV3 Katrev PetrKnolová Lenka 06 ZBK
Zkoušky IPOR (1) Po - 28.10.2024 - 09:00
Londonka RH-T ARH-T VRH-FL ARH-FL A/NRH-T A/NRH-FL VRH-T V/NRH-FL V/N Svoboda Michal 08 ZBK
Zkoušky IPOR (4) Út - 5.11.2024 - 09:00
Spáleniště RH-T BRH-T ARH-T VRH-FL B/NRH-T B/NRH-FL BRH-T A/NRH-FL ARH-FL A/NRH-FL VRH-FL V/NRH-T V/N Šabacký Pavel 08 ZBK
Zkoušky IPOR (7) So - 30.11.2024 - 09:00
Břeclav RH-T BRH-T ARH-T VRH-FL BRH-FL B/NRH-T B/NRH-FL A/NRH-T A/NRH-F A/NRH-FL ARH-FL V/NRH-T V/NRH-FL VRH-F V/NRH-F ARH-F V Šabacký Pavel 12 ZBK