Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Intercup Humanity

Datum konání: 10.6.2016
Ne - 12.6.2016
Místo konání: Spáleniště
Rozhodčí:
Pořadatel: 03 ZBK Jihočeského kraje
Vedoucí akce: Petra Kučerová

RH-T B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem známka
1.Navrátilová Lenka Kick Boxer de Alphaville Bohemia 18192273VD
2. Ms. Čmejrek Zdeněk Omaha z Vtelenských polí18378261D
3.Markovits Katalin Enki´s Emely von Bauernhirschtal 17278250D
4. Anděl Radek Ártů z Andělského dvorku17473247D
5.Wisniewska Mariola Ypsie v. Weinbergblick 14092232U
6.Dahlberg-Hansen Signe Wallaroo Quite Hot´n Spicy 13891229CH
7.Schutti Markus Eika die vom Ennstal 13882220CH
8.Lange Poul Erik Snjos Blue Jirra 13280212CH
9. Bohdal Josef Mokki bpp 13872210CH
10. Burda Miroslav Atrey Tichý Ruland 13470204CH
11. Bc. Katrevová Iveta Jewel General Golden Countrysides11288200CH
12.Mooslechner Andrea Kiwo vom Haus Gürtler 10890198CH
13.Donaubauer Harald Felix vom Sperberbrünnl 11479193CH
14.Starustková Zuzana GOD-SPEED Queen´s joy 10283185CH
15.Klusáčková Renata Abby Hradní sklep9677173CH
16. Ing. Troller Pavel Brigitte Bona Fornax9182173CH
17.Tomanová Jitka Xenta Aritar Bastet8478162CH
18.Janesch Karl Hamford Sam Kornay Hunting 7187158CH
19.Haaknel Annette Snjos Blue Dinger "DINO" 6987156CH
20. Ms. Bc. Katrev Petr Flare Krásná Lukrécia6586151CH
21. Ms. Závorková Kateřina Aishee bpp108494CH

RH-FL B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem známka
1. Kosáčová Veronika I´m Black Chevers 19490284VD
2.Flade Kathleen Arni 19186277VD
3.Baňárová Dagmar Chester z Chotára 18096276VD
4. Kráčik Peter Accanta Ingrando 19184275VD
5.Sedláková Kristýna Baby Cross Krumbox Czech 17395268D
6. Brandner Martin Itchy Feet of Ginger Libami Libami18877265D
7.Kráčik Peter Chiro Chaco Kwanah 18973262D
8.Gabrišová Petra Extra Denbrix 17485259D
9.Haffner Martin Aška z Roderty17879257D
10. Pýchová Miroslava Aliss Labský vítr15888246D
11.Šabacká Soňa Ernie Finta-Star 12995224CH
12. Dědinová Jitka Caliméro od Jakubského rybníka 12690216CH
13.Krč Aleš Doris ALDEON 13082212CH
14.Klarnerová Judita Ivan Bazz Cinderella`s Ranch14066206CH
15. Coufalíková Marcela Bubastis Bryce Dream of joy9688184CH
16.Prieschl Dietmar Odin 8789176CH
17. Beranová Petra Bisbee Dotty Dogs 7860138CH
Beran Pavel Hammond Ruthless ze Zaglebia00Diskvalifikace

RH-F B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem známka
1. Ms. Šmídová Jana Cristine Aritar Bastet18485269D
2.Ms. Čeněk Miloslav Quido z Třešňáku 7088158CH

Počítání výsledků podle normativu platného do 21.7.2016

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Podle počtu dosažených bodů bez ohledu na splněné limity
  2. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (1. žebřík vysoký, 2. žebřík vodorovný, 3. plazení, 4.los).

Aktuální informace
průběžné informace a zpravodajství v události na FB
Zveme vás ke sledování události a hlavně k fandění české reprezentaci - již ve středu se začíná losováním a večer slavnostním zahájením
10.6.2024 19:55

Pětičlenný tým ČR se již chystá na svůj start
Poděkování české společnosti AKINU CZ za podporu českého reprezentačního týmu a zajištění materiálního vybavení a pamlsků pro psy reprezentace.
27.5.2024 15:14

Praktický závod v kategoriích STOPA a PLOCHA, 19.10.2024
Pozvánka na praktický závod záchranných kynologických týmů určený pro středně pokročilé.
17.4.2024 22:26

15.6.2024, Praha - Kunratice
Otevřeno přihlašování na Pohár plemen 2024. Propozice ke stažení zde.
29.1.2024 22:17

... přejít na aktuality
Nejbližší akce